O nas

Home / O nas

Jako Nowak & Partners legal Group Partners to zespół radców prawnych i innych profesjonalistów świadczących usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Sprawy nam powierzone prowadzone są przez expertów z jak największą starannością oraz profesjonalizmem zawsze z wszechstronną analizą zagadnień zgłaszanych przez Klienta.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą oferującą obsługę prawną skrojoną na miarę konkretnych potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym klientom poprzez świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie oraz dostosowanych do potrzeb i otoczenia uwzględniając całą specyfikę prowadzonej działalności. Nasze wartości to profesjonalizm, terminowość, kreatywność, innowacyjność oraz dyskrecja.

Tomasz Ozimko

Życiowy pasjonat specjalizujący się w zagadnieniach prawnych szeroko rozumianego prawa. Obsługuje i koordynuje między innymi złożone procesy inwestycyjne. Specjalista w negocjowaniu warunków biznesowych oraz w redagowaniu umów handlowych, z uwzględnieniem prawa i interesu ekonomicznego Klienta. Nabyta szeroka wiedza z zakresu skomplikowanych spraw rozwodowych i innych postępowań sądowych toczących się między małżonkami.
Adres e-mail: tomasz.ozimko@nowak-partners.pl

Marcin Nowak

Strateg biznesowy – świetny w zarządzaniu zespołem ludzkim z nietuzinkowym spojrzeniem na problemy klientów oraz przedsiębiorstw. Finansowy pasjonat specjalizujący się w optymalizacji kosztów zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Wymagający przede wszystkim od siebie najwyższych standardów, co pozwala mu znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszych sprawach jakie otrzymuje.
Adres e-mail: marcin.nowak@nowak-partners.pl